Klausimas Kokios prekės gali būti grąžinamos?
Atsakymas

Jeigu prekė yra tinkamos kokybės, pagal Civilinio kodekso 6.362 straipsnį pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais, arba grąžinti daiktus pardavėjui ir atgauti už juos sumokėtą kainą. Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės, daiktai nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš konkretaus pardavėjo.

Klausimas Kaip atlikti grąžinimą?
Atsakymas

Grąžinimą galima atlikti susiekus su mumis, nurodytu paštu: info@aboveus2211.com

Klausimas Klaidingas užsakymas
Atsakymas

Jei atlikote klaidingą užsakymą, pasirinkote netinkamą dydį kaip norėjote, susisiekite su mumis paštu : info@aboveus2211.com

Klausimas Muitinės ir importo mokesčiai
Atsakymas

Muitinės ir importo mokesčius kompensuoja pirkėjas, siuntos tokiais atvejais registruojamos ir siunčiamos Lietuvos paštu.

Klausimas Kada gausiu apmokėjimą už grąžintas prekes?
Atsakymas

Apmokėjimas už grąžintas prekes pervedamas į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios atliktas pirminis apmokėjimas per 14 darbo dienų.

Klausimas Nepavyko rasti puikiai tinkančio dydžio
Atsakymas

Jei nepavyko rasti tinkamo dydžio, visada galima pasikeisti į mažesnį ar didesnį dydį, kitu atveju priimame grąžinimus. Tokiu klausimu kreiptis : info@aboveus2211.com

Klausimas Jeigu drabužis patinka, tačiau noriu pakoreguoti tam tikrus išmatavimus, ar tai yra įmanoma?
Atsakymas

Deja, individualaus siūvimo paslaugų neteikiame.

Klausimas Kaip valyti drabužius?
Atsakymas

Visiems drabužiams galimas skalbimas skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje, naudojant ne daugiau, nei 600-800 apsukų. Jei kyla klausimų – susisiekite su mumis.

Klausimas Ar įmanoma prekę gauti tą pačią arba sekančią diena?
Atsakymas

Tokiu atveju susisiekite su mumis nurodytais kontaktais telefonu arba Instagram paskyroje – Above Us 22.11

Klausimas Ar siunčiate į užsienio šalis?
Atsakymas

Taip, siunčiame į visas pasaulio šalis.